LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Drukarz

Miejsce pracy: Goleniów, Szczecin, Starogard
Nr ref.: 0014307
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Drukowanie na arkuszowych wielkoformatowych maszynach drukujących;
  • Obsługa wielokolorowej linii drukarskiej i lakierniczej;
  • Kontrola jakości druku z wykorzystaniem komputerowych systemów kontroli;
  • Mieszanie farb zgodnie z recepturami;
  • Utrzymanie, konserwacja, monitorowanie i obsługa linii drukarskiej;
  • Raportowanie produkcji w systemie komputerowym;
    Optymalizacja procesu;
  • Dbałość o utrzymanie porządku i czystości na maszynie i stanowisku pracy.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie techniczne (mile widziane o profilu poligraficznym);
  • Doświadczenie w obsłudze wielokolorowych, wielkoformatowych maszyn drukarskich;
  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność, elastyczność i zaangażowanie.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;
  • Atrakcyjny pakiet dodatków.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.