ManpowerGroup Sp. z o.o.

Drukarz

Miejsce pracy: Czeladź

Zadania:

  • Obsługa maszyn fleksograficznych
  • Obsługa mieszalni farb oraz przygotowalni polimerów
  • Kontrola procesów poligraficznych
  • Praca zgodnie z obowiązującymi standardami, procedurami i normami

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Drukarza lub przy mieszaniu farb, przygotowalni polimerów
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn offsetowych lub fleksograficznych
  • Wykształcenie min. zawodowe/ techniczne
  • Chęć do pracy w systemie 4B (5 dni w tygodniu, po 8h)
  • Książeczka sanepidowska bądź gotowość do jej wyrobienia
  • Dyspozycyjność do pracy na zmiany: 6:00, 14:00, 22:00, w systemie 4b

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy
  • Praca w systemie 4-brygadowym (5 dni pracy, w tym sobota i niedziela, po 8h)
  • Praca zmianowa: 6.00, 14.00, 22.00,
  • Comiesięczny dodatek za pracę w systemie 4b (min. 450 zł brutto)
  • Premia regulaminowa (miesięczna, do 380 zł brutto)
  • Nagroda uznaniowa (miesięczna, do 200 zł brutto)
  • Dodatkowe benefity
Napisz sms o treści: DRUKARZ na numer 606 821 065

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials