Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kolejnej osoby do działu druku UV, na stanowisko Drukarz UV.

Praca w centrum Wrocławia w dużej firmie zajmującej się obróbką tworzyw sztucznych.

Podstawowe obowiązki:

  1. Obsługa nowoczesnego plotera druku UV marki AGFA
  2. Edycja plików w programach: adobe photoshop, corel draw
  3. Dbałość o najwyższą jakość druku
  4. Maksymalizacja procesów drukowych

Oczekujemy:

  1. Znajomości programów: adobe, photoshop,
  2. Gotowości do pracy zmianowej
  3. Doświadczenia w druku solwentowym, lateksowym lub UV i obsługi programów typu RIP
  4. Umiejętności pracy zespołowej
  5. Zaangażowania

Oferujemy:

  1. Umowę o pracę w firmie z 25 letnim doświadczeniem
  2. Szkolenia stanowiskowe
  3. Atrakcyjne wynagrodzenie
  4. Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Firma CONTRA została założona w 1991roku jako przedsiębiorstwo sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja