Drukarz Sitodrukowy i Tampodrukowy

Serix Waldemar Kitala

42-300 Myszków, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma SERIX z siedzibą w Myszkowie ul.T.Kościuszki 8- wiodący producent komponentów plastikowych/drukarnia przemysłowa, zatrudni drukarzy z doświadczeniem i praktyką w obsłudze maszyn sitodrukowych i tamponowych ,druk głównie na tworzywach sztucznych w technologi UV i częściowo solwentowej.

Wymagania

- Ustawianie procesu druku na maszynach sitodrukowych lub tampodrukowych oraz
samodzielne rozwiązywanie podstawowych problemów technologicznych.
- Praktyczna znajomości technik druku sitordukiem lub tampondrukiem.
- Doświadczenie w pracy w drukarni sitodrukowej lub tampodrukowej.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Dokładność, sumienność, odpowiedzialność.
- Dyspozycyjność (praca zmianowa). System 4 Brygadowy.
- Mile widziane doświadczenie w druku na elementach z tworzyw sztucznych.

Oferujemy

- Motywacyjny system wynagrodzenia i premiowania za realizację zadań
produkcyjnych.
- Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,będącej europejskim liderem w
druku przemysłowym na plastikach
- Szkolenia wewnętrzne.
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
- Stałe zatrudnienie.
- Umowę o pracę.
- Bardzo dobre warunki pracy oraz nowoczesny park maszynowy,
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym dla osób zamiejscowych lub
zwrot kosztów dojazdu do pracy.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca