Albéa Poland Sp. z o.o.

DRUKARZ OFFSETOWY

Od: Albéa Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Albea Group jest jednym z wiodących na świecie producentów opakowań zapewniających szeroki zakres rozwiązań dla producentów opakowań do makijażu, perfum, pielęgnacji skóry i higieny ust, pompek do aerozoli oraz sztywnych opakowań plastikowych.

W związku z rozszerzeniem działalności poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Głównymi zadaniami osoby pracującej na tym stanowisku będzie:

  • realizacja procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami i planem produkcji
  • przezbrajanie maszyn
  • ustawianie i utrzymywanie na ustalonym poziomie parametrów produkcyjnych
  • ciągła kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • uczestniczenie w usuwaniu awarii maszyn

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (4 brygady)
  • umiejętność obsługi maszyn poligraficznych
  • zaangażowanie, sumienność, rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, karty sportowe, dofinansowanie do obiadów)