Gi Group Sp. z o.o.

Drukarz fleksograficzny

Miejsce pracy: Pruszków, Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Nadarzyn, Piastów

Zakres obowiązków:

• Obsługa maszyny drukującej
• Odpowiedzialność za realizację zleceń zgodnie z planem produkcyjnym
• Odpowiedzialność za jakość druku
• Praca zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na stanowisku Drukarza Fleksograficznego.
• Doświadczenie w pracy w środowisku zorientowanym na jakość, zarządzanym zgodnie ze standardem ISO9001 oraz ekspozycja na wymogi ISO22000, oraz HACCP
• Wykształcenie min. średnie - mile widziane wykształcenie poligraficzne
• Znajomość technologii druku Fleksograficznego
• Bardzo dobre rozróżnianie kolorów
• Obsługa spektrofotometru

Oferujemy:

• ciekawą pracę w najnowocześniejszym, prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym w Europie
• możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w twórczej i przyjaznej atmosferze
• stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę, opiekę medyczną
• wynagrodzenie do 4500 brutto/mies.
• możliwość korzystania z dowozu pracowniczego z kierunku Warszawy (Warszawa Zachodnia - Pruszków-Parzniew)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.