Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.
Reynders Etiketten Polska jako jeden z członków Reynders Label Group - grupy działajacej w Belgii i Francji - jest nowoczesną firmą poligraficzną specjalizującą się w produkcji etykiet samoprzylepnych. Z naszych usług korzysta wiele przedsiębiorstw m.in. branży kosmetycznej, farmaceutycznej, spożywczej, elektronicznej, motoryzacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, a także mając na uwadze profesjonalną obsługę naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY

Miejsce pracy: Kruszów, k., Piotrków Trybunalski, Łódź
Region:

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn drukujących z roli
  • druk zgodnie z wymaganiami Klienta
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (preferowane poligraficzne) lub praktyka w branży drukarskiej
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Bonusy: ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, OK system
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.