Drukarz fleksograficzny etykiet kolorowych

P.P.U.H. Bart

Środa Wielkopolska, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania

• Zdolności manualne, Ocena jakości produktów, Dobry wzrok, Spostrzegawczość

• Dokładność, precyzyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność, uczciwość, punktualność, dyspozycyjność

• Samodzielność w rozwiązywaniu problemów, zaangażowanie

• Odpowiedzialność za realizację zleceń zgodnie z planem produkcyjnym,

• Gotowość pracy w systemie 1 i 2 zmianowym z nadgodzinami

• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

• Podstawowa znajomość obsługi komputera

• Prawidłowe przygotowanie materiałów do produkcji

• Wrażliwość estetyczna, umiejętność pracy w wysokim porządku

Oferujemy

• Po okresie próbnym umowa na stałe

• Stabilna Praca na lata, na stałe, w dobrej atmosferze, ciekawa praca na nowoczesnych maszynach, wysoka czystość produkcji

• Szansę na rozwój zawodowy

• Możliwość przyuczenia dla osób bez doświadczenia, kazdej

• Wysokie zarobki, dobre wynagrodzenie, bardzo atrakcyjne, (im bliżej Środy Wlkp. tym lepiej)

Wymagania

- wykształcenie DOWOLNE, może być wyższe lub średnie poligraficzne, wykształcenie zawodowe mechaniczne (mile widziane poligraficzne lub techniczne),
- wiedza ogólna z zakresu druku (fleksografia)

• operator maszyny, pracownik produkcyjny, drukarz fleksograficzny etykiet, obsługa urządzeń drukujących, konserwacja maszyn drukarskich

- mile widziane doświadczenie na stanowisku drukarza lub pomocnika drukarza
- prawidłowa zdolność widzenia barw
- znajomość obsługi komputera
- zaangażowanie, sumienność, precyzyjność, uczciwość
- mobilny (prawo jazdy kat B.)
- bez problemów zdrowotnych

Prezentacja firmy

Drukarnia fleksograficzna BART jest juz na rynku od 1993 roku. <br/>Prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji