druk na koszulkach DTG, produkcja koszulek z nadrukiem

Grupa TeamWork

31-126 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy na pełen etat w firmie koszulkowy.GURU przy obsłudze komputera oraz drukarki do t-shirtów (druk cyfrowy, bezpośredni). Praca będzie polegała na przygotowywaniu tkanin do zadrukowania, drukowaniu koszulek (jeśli umiesz wydrukować swoje CV z tkaninami również sobie poradzisz), pakowaniu i kompletowaniu wysyłek. Wymagamy:

-uczciwości

-dobrej organizacji pracy

-czystości i skrupulatności

-znajomość tematyki piłkarskiej będzie dodatkowym atutem

Praca dla osoby studiującej w trybie zaocznym.Oferujemy pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie.

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem:

„Niniejszym zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 ze zm.)”.Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma TeamWork powstała aby...<br/>zaspokajać najbardziej wyszuka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji