Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/11/2017.

Drobne prace dla par- Niemcy

zagranica

Polski HR International Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy osób chętnych do przeprowadzania Inwentaryzacji na terenie Niemiec.

Rozpoczęcie projektu: 22.10.2017

Opis stanowiska:
- Liczenie towarów w sklepach wielkopowierzchniowych na terenie Niemiec
- Obsługa urządzeń skanujących

Oferujemy:
- Umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
- Możliwość wyjazdu w parach lub większych grupach
- Darmowe zakwaterowanie oraz codzienny dojazd do sklepów
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pomoc przy uzupełnieniu wszelkich formalności oraz wdrożenie

Wymagania

Oczekujemy:
- Umiejętności pracy w grupie
- Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie A2

Szczegóły można uzyskać również dzwoniąc pod numer 735933892

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na... międzynarodowym rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
4.000,00 zł - 5.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne