Driver Class C

7069 Trondheim, zagranica

Jobzone Norge AS

Opis stanowiska pracy

Are you our new driver for concrete car?

You put quality first and fulfil all assignments according to quality and deadlines. You will have daily contact with our clients and will be responsible that your own vehicle at any time is in a state according to regulations. Shift work may occur.

Wymagania

Qualifications:

  • Drivers License class C
  • Driver CPC (Driver Certificate of Professional Competence Driver)
  • Preferably G8 crane

Personal characteristics:

  • Good health
  • Reliable and accurate
  • Service minded
  • Focused with road safety

We can offer:

  • Good work conditions with a good company
  • Thorough training

Prezentacja firmy

Polacy dobrze się czują w Norwegii - pracując dla Jobzone!

Jobzone ma wieloletnie i... dobre doświadczenie ze swoimi polskimi współpracownikami. Dlatego wiemy czego oczekujesz wobec udanego pobytu i możemy stworzyć dobre i bezpieczne warunki w okresie kiedy pracujesz dla Jobzone.

Przy czym chcesz pracować?

Jobzone może zaproponować Ci pasjonującą i wyzwalającą pracę. Możemy zaproponować zarówno krótkie jak i długie zlecenia. Jeżeli czujesz się dobrze w Norwegii, możemy także zaoferować Tobie stałą pracę.

Możesz również zarejestrować zainteresowanie pracą z ogólnego powodu. Zarejestruj Twoje cv. lub skontaktuj się z lokalnym biurem Jobzone dla uzyskania więcej formacji. Nasi lokalni konsulenci także pomogą Ci z praktycznymi i formalnymi pytaniami.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców