Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0427

Obowiązki:

1) dokonywanie kontroli i obchodów obiektu Muzeum w celu sprawdzenia stanu
zabezpieczeń mechanicznych i elektronicznych (okna, drzwi, świetliki, kamery, czujki, itp),
2) sygnalizowanie o zauważonych usterkach w działaniu systemów sygnalizacji alarmowej, telewizji przemysłowej CCTV, łączności oraz urządzeń grzewczych i elektrycznych,
3) prowadzenie stałego dozoru sygnałów przesyłanych z kamer TVU, systemów alarmowych i innych urządzeń elektronicznych, oraz reagowanie na te sygnały,
4) przeciwdziałanie kradzieżom z włamaniem, niszczeniu lub uszkadzaniu mienia objętego ochroną,
5) wzywanie osób do opuszczenia terenu, obiektu w przypadku stwierdzenia braku uprawnień do przebywania na terenie albo stwierdzenia zakłócania porządku,
6) koordynowanie działań w przypadku interwencji służb zewnętrznych (Policja, Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe itp.) poprzez wskazywanie dróg ewakuacyjnych lub bezpośredniego wskazywania dróg do miejsc zdarzeń oraz przekazywanie posiadanych informacji o zaistniałym zdarzeniu,
7) prowadzenie książki służby dozorowej i innej dokumentacji,
8) wydawanie i przyjmowanie kluczy do pomieszczeń Muzeum,
9) wykonywanie stałych prac porządkowych w sali ekspozycyjnej, pomieszczeniach biurowych oraz sanitarnych budynku Muzeum podczas nieobecności Pracownika ds. Utrzymania czystości,
10) wykonywanie stałych prac porządkowych w bezpośrednim otoczeniu budynku Muzeum,
11) przestrzeganie zasad należytego zachowania się oraz dbałość o wygląd,
12) obsługa kasy fiskalnej, programu sprzedażowego, wystawianie faktur,
13) prowadzenie ewidencji ilości osób zwiedzających,
14) prowadzenie ewidencji gości oraz pracowników serwisu,
15) wysoka kultura osobista przy obsłudze klienta indywidualnego i grupowego,
16) przeciwdziałanie próbom dewastacji czy przejawom marnotrawstwa lub niedbalstwa,
17) przestrzeganie przepisów p/poż,
18) przestrzeganie dyscypliny pracy,

Wymagania:

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, brak

Pozostałe wymagania:

  • Umiejętności zawodowe i oczekiwania na stanowisku:1) umiejętność dobrej organizacji pracy,2) komunikatywność i umiejętność pracy w zespole 3) umiejętność obsługi komputera, 4) mile widziana znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,5) wysoka kultura osobista6) znajomość przepisów prawa regulujących organizowanie i prowadzenie instytucji kultury oraz ustawy o muzeach.

Miejsce pracy: 37-120 Markowa 1487, powiat: łańcucki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV prosimy przesyłać na adres: kadry@muzeumulmow.pl do dnia 25.04.2021 r. tel. kont. 17 783 76 22 lub 17 224 10 15 Zainteresowanych prosimy o dostarczenie aplikacji w formie listu motywacyjnego, CV z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej oraz klauzulą:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Dozorcy przez Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/697 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2018 r. poz. 1000 ze zm.).Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy