Opis stanowiska pracy

6-12 miesieczny kontrakt z mozliwoscia stalej pracy, przy budowie nowych kompleksow mieszkaniowych. Szwedzkie stawki zwiazkowe, minimum 174 kr brutto + bonus-PELNE WYPOSAZENIE-UMOWA O PRACE SE

• Stawka godzinowa 174,5 SEK/ godzina brutto
• Podatej od pensji od 25% do 32 %
• Nadgodziny placone od 25%do 100% wiecej
• Platny urlop 25 dni w ciagu przepracowanego roku = +13% do stawki godzinowej(naliczany normatywnie od 1 kwietnia do 31 marca)
• 40 minut tygodniowo skroconego czasu pracy= 2% do stawki godzinowej
• Ubezpieczenie od wypadkow w pracy oraz emerytalne =6 % do stawki godzinowej
• Zwrot za dojazdy do pracy 18,50 SEK/10 km
• Darmowe ubrania robocze i ochronne
• Darmowe kursy specialistyczne wymagane przy projektach np Prace Wysokosciowe, Prace na Platformach, Prace Gorace

Wymagania

Wymagane dokladnosc i wysoka efektywnosc pracy, jezyk angielski lub szwedzki, dyplom zawodowy lub min. 6 lat doswiadczenia, prawko B, samochod

Prosimy o kontakt jedynie pracownikow, ktorzy planuja staly pobyt w Szwecji, poniewaz nie gwarantujemy systemu rotacyjnego.

Prezentacja firmy

Jestesmy jedna z niewielu agencji w Szwecjii, ktora w profesjonal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
od 6 miesiecy
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
72PLN - 83PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna