Doświadczony operator - stawka do negocjacji + system premiowy - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Kallo, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Kallo, Belgia
Posiadasz doświadczenie jako operator maszyn?

Ponadto znasz angielski i dysponujesz własnym samochodem?

Świetnie, dołącz do nas a otrzymasz:
  • stawkę do negocjacji, wzbogaconą premią zmianową
  • dodatek za pracę w systemie nocnym i weekendy
  • bony żywieniowe
  • trzynastą pensję raz do roku
  • kwaterunek i inne benefity pozapłacowe

Osobom wyjeżdzającym własnym samochodem, zapewniamy kartę paliwową czy 100 euro brutto/mies. przy podwożeniu innego pracownika!

Zainteresowany?

Nie czekaj, i apikuj już dziś!

Opis stanowiska:

Firma zajmuje się wytwarzaniem nawozów mineralno - organicznych. Jako Operator linii produkcyjnej będziesz odpowiadał za nadzór nad prawidłowym procesem produkcyjnym.

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System Poleceń
  • Zakwaterowanie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy