Doświadczony Operator (nawozy organiczne) -14 euro brutto/h + czeki żywieniowe - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Kallo, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Kallo, Belgia
Obowiązki i preferencje:

Podejmując zatrudnienie będziesz odpowiadał m.in za obsługę lini produkcyjnej, ustawienie odpowiednich parametrów, konserwacę/naprawę maszyn oraz zarządzanie członkami zespołu!

U przyszłego pracownika cenimy doświadczenie na podobnym stanowisku, długotrwałe zatrudnienie u poprzednich pracodawców, a także znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym!

Gotowość do wyjazdu własnym samochodem jest ogromnym atutem!

Benefity:

Oferujemy polską umowę na zasadzie oddelegowania do Belgii, atrakcyjną stawkę (do 14 euro brutto/h)  oraz korzystny system premiowy!

Ponadto słyszałeś o czekach żywieniowych? My również je przyznajemy w kwocie 3,55 euro za przepracowany dzień?

Dodatkowo doceniamy osoby mobilne, zapewniając kartę paliwową czy dodatek za podwożenie innego pracownika (100 euro brutto/miesiąc).

Dodatkowe pytania ?

Skontaktuj się z naszym rekruterem, dzwoniąc pod numer 506 561 723 a on udzieli szczegółowych informacji o ofercie!

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System Poleceń
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy