Doświadczony operator mobilnej pompy do betonu, kierowca kat.C, komunikatywny niemiecki, Olpe Niemcy

Olpe, zachodnie Niemcy, zagranica

PolFach Polnische Facharbeiter

Opis stanowiska pracy

Doświadczony operator mobilnej pompy do betonu, kierowca kat. C, komunikatywny niemiecki, Hagen Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z miasta Olpe: Kierowcę ciężarówki do transportu i obsługi mobilnej pompy do betonu marki Putzmeister. Wymagane jest doświadczenie, prawo jazdy na ciężarówkę kat. C oraz znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki

  • Miejsce pracy: okolice miasta Olpe, zachodnie Niemcy
  • Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Okres pracy: na stałe w niemieckiej firmie budowlanej z miasta Hagen
  • Ilość godzin miesięcznie: 180 do 200 (na życzenie więcej)
  • Praca polega na transporcie ciężarówką i obsłudze na budowach mobilnej pompy do betonu marki Putzmeister
  • Główne zadania:
  • Transport pompy do betonu ciężarówką na budowę
  • Bezpieczny montaż pompy do betonu na budowie
  • Obsługa pilotem rur doprowadzających beton
  • Dopasowanie długości rur i węży
  • Dbanie o czystość sprzętu, rur i przewodów (oczyszczanie z betonu)
  • Ponadto konserwacja maszyny jak smarowanie przegubów itd.

Wymagania

  • Młody wiek, wysoka motywacja, sumienność, dokładność i szybkość wykonywania
  • Konieczne doświadczenie jako operator mobilnej pompy do betonu, optymalnie marki Putzmeister
  • Prawo jazdy kat. C lub C+E, własny samochód zalecany
  • Konieczna jest przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i utrzymanie go w sprawności i czystości, wysoka motywacja, sumienność, dokładność i szybkość wykonywania pracy

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • Stawka brutto od 15,50 do 16 euro / godz.
  • Zarobek miesięczny netto ok. 1850 do 2300 euro / mies.
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i opłacane przez pracownika w wys. 250 euro / mies.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w wersji niemieckiej na e-mail lub o kontakt telefoniczny.

Niemiecka Agencja Pracy PolFach z siedzibą pod Stuttgartem świadczy od roku 2012 usługi... pośrednictwa pracy dla obywateli polskich, poszukujących legalnej pracy w Niemczech,Austrii i Szwajcarii. Oferty dotyczą pracy stałej o atrakcyjnych zarobkach
i u sprawdzonych pracodawców niemieckich.

Na naszej stronie internetowej znajdują się najnowsze oferty pracy w Niemczech, Austrii i Szwajcarii oraz najważniejsze informacje o nich. W razie zainteresowania pasującą ofertą, prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.

Co należy wiedzieć o Agencji Pracy PolFach:

• mówimy po polsku,
• za nasze pośrednictwo pracy nie pobieramy żadnych opłat,
• nasze oferty pracy sa legalne, bezpieczne i zapewniają takie same atrakcyjne wynagrodzenie jak obywatelom niemieckim,
• oferujemy niemiecką umowę o pracę stałą wraz z pełnym pakietem socjalnym,
• udzielamy wszystkich informacji na temat posiadanych ofert pracy,
• współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i rzetelnymi niemieckimi pracodawcami,
• wspieramy w realizacji formalności urzędowych w Niemczech (ubezpieczenie, meldunek, nadanie numeru nip, otwarcie konta bankowego).
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
68,25 zł - 70,50 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
+ Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i opłacane przez pracownika w wys. 250 euro / mies.
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców