Doświadczona Kelnerka do restauracji, dobry niemiecki, Cottbus Niemcy

Cottbus, wschodnie Niemcy, zagranica

PolFach Polnische Facharbeiter

Opis stanowiska pracy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/oferty.html, poszukuje na zlecenie niemieckiej restauracji z miasta Cottbus: Kelnerki. Kandydatka musi mówić dobrze po niemiecku.

Opis / Obowiązki

  • Miejsce pracy: miasto Cottbus, Niemcy
  • Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Okres pracy: na stałe w niemieckiej restauracji
  • Praca na pełny etat, 5 do 6 dni w tygodniu, ok. 175 godzin miesięcznie
  • Godziny pracy są na 3 zmiany 7 do 16:00, 11 do 21, 16 do 24
  • Glówne zadania:
  • Przygotowanie sali dla gości
  • Obsługa klientów w restauracji
  • Dbanie o porządek w restauracji
  • Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania

  • Młody wiek oraz przynajmniej 2-letnie doświadczenie w zawodzie kelnerki
  • Umiejetność obsługi kasy fiskalnej mile widziana
  • Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego
  • Akceptacja pracy rownież podczas weekendu i wieczorami
  • Zadbany wygląd, wysoka kultura osobista, sympatyczne i uprzejme podejście do klientów i współpracowników
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie
  • Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

Oferujemy

  • Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • Wynagrodzenie miesięczne netto: 1200 do 1300 euro (w piewszym roku pracy)
  • Wynagrodzenie miesięczne netto: 1400 do 1500 euro (po piewszym roku pracy)
  • + Napiwki od 500 euro netto / miesiąc
  • Zakwaterowanie zapewnione i kosztuje ok. 150 do 200 euro miesięcznie

Tylko kandydatki spełniające wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail lub o kontakt telefoniczny.

Niemiecka Agencja Pracy PolFach z siedzibą pod Stuttgartem świadczy od roku 2012 usługi... pośrednictwa pracy dla obywateli polskich, poszukujących legalnej pracy w Niemczech. Oferty dotyczą pracy stałej o atrakcyjnych zarobkach
i u sprawdzonych pracodawców niemieckich.

Na naszej stronie internetowej znajdują się najnowsze oferty pracy w Niemczech i najważniejsze informacje o nich. W razie zainteresowania pasującą ofertą, prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.

Co należy wiedzieć o Agencji Pracy PolFach:

• mówimy po polsku,
• za nasze pośrednictwo pracy nie pobieramy żadnych opłat,
• nasze oferty pracy sa legalne, bezpieczne i zapewniają takie same atrakcyjne wynagrodzenie jak obywatelom niemieckim,
• oferujemy niemiecką umowę o pracę stałą wraz z pełnym pakietem socjalnym,
• udzielamy wszystkich informacji na temat posiadanych ofert pracy,
• współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i rzetelnymi niemieckimi pracodawcami,
• wspieramy w realizacji formalności urzędowych w Niemczech (ubezpieczenie, meldunek, nadanie numeru nip, otwarcie konta bankowego).
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
7.500,00 zł - 9.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
+ Napiwki od 500 euro netto / miesiąc
Praca Catering / Gastronomia , Praca Praca w hotelu / Turystyka , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie