Dostawca posiłków, kierowca w restauracji

Warszawa, mazowieckie

Amrit Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Lubisz kontakt z ludźmi i jazdę samochodem?

Chcesz połączyć te dwie rzeczy?

Zostań naszym kierowcą!

Nie potrzebujesz doświadczenia, możesz je u nas nabyć.

Jedyne co musisz, to być dobrym kierowcą i sprawnie poruszać się po mieście.

Do twoich głównych zadań należeć będzie dostarczanie szybko i sprawnie posiłków do naszych klientów.

Gwarantujemy Ci także posiłek pracowniczy :)

Wymagamy:
- prawo jazdy kat B
- pogoda ducha, zaangażowanie i chęć do pracy

Zapraszamy.

Amrit Kebab istnieje od 2007 roku. Właściciel Syryjczyk od lat mieszkający w Polsce wraz z... żoną Polką, chcieli odtworzyć w Amrit to, co w jego kraju najciekawsze - niezwykłą atmosferę Orientu. Tworząc restaurację zadbali nie tylko o estetykę, ale pomyśleli również o zaspokojeniu najdelikatniejszych podniebień. Wszystko to w gorących rytmach arabskiej muzyki. Już od wejścia przenosimy się w świat baśni: egzotycznie-orientalny arabski klimat wnętrza pozwala nam przenieść się w odległe zakątki arabskiego świata...   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Praca dla studenta , Praca Logistyka , Praca Inne