Dostawca paczek/kurier (K/M)

45-231 Opole, opolskie

Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Miejsce pracy – Hamburg

Dla naszego renomowanego klienta w Niemczech, Moosburg an der Isar, największego magazynu wysyłkowego na świecie, poszukujemy dostawców paczek/ kurierów.

Opis stanowiska:

- dostarczania paczek kurierskich do klientów

Oferujemy:

- zakwaterowanie,

- pracę od poniedziałku do soboty (pracuje się 4 dni w tygodniu)

- wynagrodzenie 13.90€ brutto + 5€ diety netto za każdy przepracowany dzień,

- pełen pakiet świadczeń,

- niemiecką umowa o pracę,

- opiekę koordynatora na miejscu

Wymagania

- wysokiej motywacji do pracy,

- gotowość do pracy fizycznej (dźwiganie do 23 kg),

- wysokiej kultury osobistej,

- podstawowej znajomości języka niemieckiego/angielskiego,

- prawo jazdy kat.B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu

Diwa Personalservice jest nowoczesną firmą w dziedzinie świadczenia usług personalnych,... która dysponuje zwartą siecią oddziałów na terenie Niemiec, Austrii i Polski. Naszą mocną stroną jest bliskość oraz dostępność dla ludzi. Z naszym ponad 35-letnim doświadczeniem i stabilną pozycją proponujemy rozwiązania "szyte na miarę", na potrzeby dynamicznego rynku pracy.
Numer certyfikatu: KRAZ6760.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Logistyka , Praca Praca na magazynie , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców