Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

Dostawca (kierowca) ds. sprzedaży internetowej

Kraków, małopolskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • przenoszenie, przewożenie i wnoszenie zakupów do domu klienta
  • przedstawianie klientowi informacji na temat zamówienia, przedstawianie zamienników
  • obsługa terminala płatniczego
  • prowadzenie samochodu dostawczego (z ładownością do 3,5 ton)

Wymagania:

  • wysoka kultura jazdy samochodem
  • prawo jazdy kat. B z minimum rocznym doświadczeniem
  • komunikatywność
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę 7 dni w tygodniu, w wymiarze do wyboru:

* 10 godzin(7:30-17:45 lub 8:00-18:15)

* 4 godzin w godzinach popołudniowych (17:30-21:30 lub 18:00-22:00) co daje możliwość połączenia z inną pracą w godzinach porannych

  • umowę o pracę
  • samochód służbowy
  • nawigacja

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski.

W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy również ciekawą pracę osobom uczącym się i studentom. Bez żadnych zobowiązań możesz dorobić do kieszonkowego pracując w centrach handlowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka