Doradca Techniczno - Handlowy

Katowice, śląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest firma firma będąca liderem w swojej branży, dostarczająca swoje produkty do szerokiego grona odbiorców. W zawiązku z dynamicznym rozwojem szukamy doświadczonych kandydatów na stanowisko Doradcy Techniczno – Handlowego ds. Systemów Napędowych

Zakres obowiązków:

  • kontakt z Klientami w celu poznania ich specyficznych wymagań technicznych,
  • pozyskiwanie projektów aplikacyjnych, wsparcie techniczne w zakresie optymalizacji doboru układów napędowych
  • koordynacja prac inżynierskich w zakresie dedykowanych rozwiązań technologicznych,
  • przygotowywanie i testowanie wybranych technologii na rzecz projektów,
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych,
  • wsparcie w badaniu rynku, potencjału rozwoju (analizy konkurencji).

Nasz klient oferuje:

  • stanowisko w dynamicznym środowisku w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz narzędzia pracy
  • bogaty pakiet socjalny

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie systemów napędowych oraz konstrukcji maszyn produkcyjnych,
  • Samodzielność w zakresie doboru/konfiguracji układów sterowania i napędów stosowanych w maszynach produkcyjnych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomości zagadnień sprzedaży technicznej,
  • Doświadczenia w pracy w zespole międzynarodowym.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management