DORDCA HANDLOWO TECHNICZNY

BLACHOTRAPEZ Sp. z.o.o.

Lubliniec, śląskie

BLACHOTRAPEZ Sp. z.o.o. BLACHOTRAPEZ Sp. z.o.o. BLACHOTRAPEZ Sp. z.o.o. BLACHOTRAPEZ Sp. z.o.o. BLACHOTRAPEZ Sp. z.o.o.
Jesteśmy jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, posiadającym oddziały produkcyjne w kilku europejskich krajach.

Blachotrapez na przestrzeni 50 lat działalności przeszedł drogę od prywatnego przedsiębiorstwa do międzynarodowej korporacji. Zatrudniajmy obecnie ponad 1000 pracowników. Łączymy nasze bogate doświadczenie i precyzję z ogromną pasją i chęcią ciągłego rozwoju, dzięki temu możemy wyznaczać nowe standardy w branży.

W naszym zespole cenimy ludzi, pobudzamy ich do otwartości oraz doceniamy kreatywność.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Lubliniec

Jesteśmy jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, zatrudniającym obecnie ponad 700 pracowników i posiadającym oddziały produkcyjne w kilku europejskich krajach. Kluczem do sukcesu firmy oraz jej obecnej pozycji na rynku są:

pasja, tradycja i wieloletnie doświadczenie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy w naszym wciąż rosnącym i wspaniałym zespole ludzi pracujących z pasją i poświęceniem. Dlatego czekamy na Ciebie mając wolne miejsce w naszym zespole.

Główne zadania:

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja założonych celów sprzedażowych w segmencie produktów dla budownictwa mieszkaniowego: stalowe pokrycia dachowe i elewacyjne, rynny, akcesoria. Budowanie długoterminowych relacji handlowych z klientami oraz wykonawcami, stałe monitorowanie rynku.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w handlu ( preferowane w branży budowlanej)
  • wykształcenie przynajmniej średnie
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • dyspozycyjność
  • praktyczna znajomości programów pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet medyczny
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji z podaniem wybranej miejscowości. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Przesłanych CV nie zwracamy. Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.