Doradcy Klienta Ds. Sprzedaży Nieruchomości Inwestycyjnych

HRK S.A.

Warszawa, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, czołowej polskiej społki deweloperskiej inwestującej w obszarze nieruchomości mieszkaniowych, logistyczno-magazynowych i w branży hotelarskiej, poszukujemy aktualnie Kanatydatów na stanowisko:

Doradcy Klienta Ds. Sprzedaży Nieruchomości InwestycyjnychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Pozyskiwanie Klientów inwestycyjnych dla nieruchomości aparthotelowych;
  • Przygotowanie oferty dla Klientów;
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami;
  • Analiza działań konkurencji;
  • Współpraca z innymi działami w kontekście tworzenia nowych działan marketingowych.

Wymagania:

  • 2-letnie doświadcznie w sprzedaży w branży nieruchomości (komercyjnych i/lub mieszkaniowych), produktów inwestycyjnych;
  • Doświadczenie w sprzedaży apartamentów condohotelowych lub nieruchomości komercyjnych będzie dodatkowym atutem;
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B.;
  • Atutem będzie znajomość obsługi systemów CRM;
  • Język angielski - poziom komunikatywny.

Oferujemy:

  • Możliwość rozowju zawodowego w strukturach ogólnopolskiej spółki deweloperskiej;
  • Praca w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjny system prowizyjny;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.