Opis stanowiska pracy

Międzynarodowe Biuro Obrotu Nieruchomościami LOKACJA
Poszukuje Doradcę Finansowego ds. nieruchomości

Ze względu na duże zróżnicowanie i potrzeby rynku oferujemy bardzo szeroki asortyment w dziedzinie Nieruchomości, które potrzebują obsługi finansowo - kredytowej. Dynamika rynku wymaga dynamicznych reprezentantów firmy i takie osoby zapraszamy, które widzą się w pracy w obrocie finansowym i nieruchomościami.

Opis stanowiska:
- obsługa kredytowa klientów firmy – współpraca z bankami
- aktywne poszukiwanie Klientów zainteresowanych kupnem/najmem bądź sprzedażą/wynajmem nieruchomości
- wstępna kontrola stanu prawnego nieruchomości
- obsługa Klienta, w tym prezentacja nieruchomości
- przygotowanie opisów, zdjęć, ogłoszeń
- finalizacja sprzedaży

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego
- wynagrodzenie stałe + prowizyjne

Wymagania:
• Komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji
• Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku
• Wysoka kultura osobista i uczciwość
• Chęć do nauki i podwyższania własnych kwalifikacji
• Obsługa komputera
• Dyspozycyjność
• Prawo jazdy i własny samochód ( rozliczane paliwa i eksploatacja )
• Mile widziane doświadczenie w pracy z klientami ( branża finansowa ,sprzedaż, usługi, marketing)

CV prosimy przesyłać na adres MBON LOKACJA 62-800 Kalisz ul. Zamkowa 1/1 lub e-mailem
Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez firmę MBON Lokacja danych osobowych w celach rekrutacyjnych

Wymagania

Wymagania:

Prezentacja firmy

Firma nawiąże współpracę w działach: domy, działki, markety, Gospodarstw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena