Doradca Turystyczny / Specjalista ds. Sprzedaży

Sprachcaffe Languages Plus Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- Współpraca z międzynarodowym zespołem w zakresie sprzedaży i marketingu
- Doradztwo w zakresie oferowanych usług
- Profesjonalna obsługa klientów & rezerwacja kursów językowych
- Obowiązki administracyjno-biurowe

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego, język niemiecki mile widziany,
- chętnie doświadczenie zawodowe w branży turystycznej lub w sprzedaży,
- umiejętność pracy zespołowej,
- samodzielność w organizacji pracy,
- umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracy pod presją czasu,
- komunikatywność w bezpośrednim kontakcie z klientem,
- dokładność i zaangażowanie,
- dyspozycyjność
- biegła znajomość komputera (pakiet MS Office)
- zainteresowanie nauką języków i podróżami.

Prezentacja firmy

Sprachcaffe to międzynarodowa sieć szkół językowych. Aktualnie po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do uzgodnienia
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka