Opis stanowiska pracy

PROMAR Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Sp. z o.o. od 30 lat jedna z wiodących firm zajmujących się sprzedażą nowoczesnych, importowanych maszyn do przetwórstwa spożywczego, dodatków smakowych, funkcjonalnych do żywności aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Doradca Technologiczno - Handlowy

Region pracy: Polska Zachodnia

Obowiązki:

  • Doradztwo technologiczne (przetwórstwo mięsne),
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych i rozwój sprzedaży u istniejących klientów,
  • Przeprowadzanie prezentacji pokazowych wyrobów u klienta,
  • Pozyskiwanie oraz samodzielne wdrażanie nowych projektów u klientów.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane technologia żywności,
  • Znajomość branży spożywczej, min 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność planowania oraz organizacji pracy własnej,
  • Prowadzenie doradztwa z zakresu obowiązujących technologii w branży przetwórstwa mięsnego,
  • Współpraca z działem innowacji produktów,
  • Zaangażowanie, elastyczność, łatwość nawiązywania relacji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w młodym ambitnym zespole,
  • Urozmaiconą, samodzielną i odpowiedzialną pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bogaty pakiet świadczeń pracowniczych.

Prezentacja firmy

Stabilna i dynamiczna firma produkcyjno - handlowa lider rozwiąza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management