Gi Group Sp. z o.o.

Doradca Techniczny

Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:

  • Odpowiedzialność na podległy region: Polska północno-wschodnia
  • Utrzymywanie znanych kontaktów handlowych- obsługa aktualnych klientów
  • Rozwijanie i rozbudowa przydzielonego regionu sprzedaży, pozyskiwanie klientów
  • Doradztwo techniczne
  • Prezentowanie koncepcji, produktów oraz rozwiązań systemowych bezpośrednio u klienta

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w podobnej branży (wytwarzanie form, narzędzi, dział normaliów)
  • Doświadczenie w pracy poza siedzibą firmy (home office, wyjazdy)
  • Wykształcenie w branży metalowej; wytwarzanie narzędzi i form- mile widziane wyższe, ale nie niekonieczne
  • Znajomość narzędzi do prezentacji produktów na targach i wystawach
  • Znajomość pakietu MSOffice, mile widziana znajomość CRM
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego będzie atutem
  • Wysoka kultura osobista, zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność zarządzania czasem pracy
  • Pewność siebie, łatwość w nawiązywaniu relacji i ich utrzymywaniu, dynamika i asertywność
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Miejsce zamieszkania w regionie sprzedaży

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę (3 miesiące, 3 miesiące, czas nieokreślony)
  • Samochód służbowy, laptop, telefon i inne narzędzia wymagane na stanowisku
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie ulokowanej w marce Premium
  • Pracę w nowoczesnej firmie
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Przyjazną atmosferę pracę w zgranym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie; składające się z wynagrodzenia stałego oraz prowizji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.