doradca techniczny w branży metalowej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Nr ref.: 20412
Praca stała
Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:
  •  techniczne wsparcie klientów w zakresie udoskonalania i optymalizacji procesów lutowania
  • utrzymywanie relacji i konsultacje techniczne z klientami, w celu rozwoju sprzedaży oferowanych produktów
  • współpraca z zespołem obsługi klienta w zakresie zdefiniowania i zrozumienia potrzeb klientów aby umożliwić dobór najlepszych rozwiązań technicznych w przygotowywanej ofercie
  • prowadzenie pokazów i szkoleń
  • współpraca z osobami w obszarze help desk produktu, dokumentacji produktowej oraz menadżerem jakości w celu identyfikacji ewentualnych problemów jakościowych.
  • wsparcie techniczne dla działań marketingowych firmy

Oczekiwania:
  •  wykształcenie wyższe techniczne z zakresu metaloznawstwa, materiałoznawstwa lub chemii
  • doświadczenie w metalurgii (preferowane metale nieżelazne)
  • minimum pięcioletnie doświadczenie we współpracy z klientami przemysłowymi
  • znajomość zastosowania aplikacji spawania i lutowania
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferta:
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • profesjonalne szkolenia
  • stabilne warunki zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)