Doradca Techniczny / Inżynier Technicznego Wsparcia Sprzedaży - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjno - handlowej działającej w branży technicznej (pompy dla branży wodno-kanalizacyjnej) w sektorze komunalnym, światowego lidera w swoim segmencie rynku, w związku z rozwojem firmy poszukujemy doświadczonego Inżyniera ds. Technicznego Wsparcia Klienta dla sektora komunalnego (wodociągi, oczyszczalnie ścieków) na stanowisko:

Doradca Techniczny / Inżynier Technicznego Wsparcia SprzedażyMiejsce pracy: Warszawa

Szukamy Inżyniera z kilkuletnim doświadczeniem jako Doradca Techniczny ze znajomością produktów technicznych (np. pompy lub armatura przemysłowa itp.) z doświadczeniem w kontaktach z przedsiębiorstwami komunalnymi z sektora wodno-kanalizacyjnego oraz znajomością elektronicznych systemów zdalnego sterowania/kontroli (SCADA), szukającego nowych wyzwań zawodowych

Główne zadania:

  • Wsparcie techniczne klientów (branża Water Utility) w doborze produktów (pompy przemysłowe oraz tzw. digital solutions – rozwiązania optymalizujące i zwiększające efektywność systemów)
  • Wsparcie procesów sprzedażowych (bycie doradcą technicznym dla zespołu inżynierów sprzedaży), udział w ofertowaniach oraz w procesach przetargowych, nadzór techniczny nad przygotowywanymi ofertami
  • Czynny udział i wsparcie techniczne na etapie realizacji i wdrażania zaproponowanych rozwiązań
  • Udział w pracach międzynarodowego zespołu wdrażającego cyfrowe rozwiązania dla zarządzania i monitorowania sieci wodociągowych optymalizujące i zwiększające efektywność systemów

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie jako Inżynier w doradztwie technicznym i wsparciu technicznym dla działu sprzedaży na podobnym stanowisku na rynku przedsiębiorstw komunalnych (wodociągi, oczyszczalnie ścieków) w produktach/rozwiązaniach technicznych (optymalnie: pompy, armatura przemysłowa itp.)
  • Wykształcenie min. inżynierskie, preferowane wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość specyfiki działania firm z sektora komunalnego (przedsiębiorstwa wodociągowe, oczyszczalnie ścieków)
  • Wysoko rozwinięte kompetencje techniczne
  • Znajomość elektronicznych systemów zdalnego sterowania/kontroli (SCADA)
  • Samodzielność, systematyczność i dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego, regularne kontakty z zagranicznym przełożonym - szefem business unitu
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy (umowa o pracę na pełen etat + atrakcyjne wynagrodzenie, premia roczna)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w zespole rozmieszczonym w kilku krajach Europy Środkowo-Wschodniej, regularne kontakty z zagranicznymi członkami zespołu oraz osobami pracującymi w Polsce
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Dodatkowe benefity (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Pracę w biurze lub zasadzie home office.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.