Doradca Techniczno - Projektowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Podlaskie, podlaskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, miedzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno - ProjektowyMiejsce pracy: Podlaskie

Zakres obowiązków:

  • Realizacja założonych planów ,
  • Profesjonalne doradztwo techniczne,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami (projektantami, biurami projektowymi, wykonawcami, inwestorami, Sieciami Wod-Kan) oraz pozyskiwanie nowych partnerów handlowych,
  • Negocjowanie transakcji i umów handlowych,
  • Sporządzanie raportów i analiz sprzedażowych,
  • Zbieranie i analizowanie informacji dotyczących inwestycji, potencjału rynku, trendów i działań konkurencji,
  • Zapewnianie najwyższych standardów obsługi klientów,
  • Współuczestnictwo w działaniach promocyjnych i marketingowych,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Doradcy techniczno-handlowego w branży sanitarnej i instalacyjnej
  • Znajomość branży sanitarnej, inwestycji infrastrukturalnych oraz lokalnych rynków inwestycji i wykonawców,
  • Umiejętność ustalania priorytetów i organizacji własnej pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy (również do użytku prywatnego), telefon, laptop,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.