Doradca techniczno - handlowy

Wrzosel Sp. z o.o. Sp. K.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Sprzedaż i promowanie oferty firmy w zakresie produktów i systemów automatyki: systemów sterowania, napędów AC i DC, filtrów aktywnych ,a także usług serwisowych i prowadzenia całościowych projektów.

Utrzymywanie relacji z istniejącymi i poszukiwanie nowych klientów w obszarze przemysłowym.

Wycena, ofertowanie projektów w zakresie napędów i sterowania w systemach automatyki.

Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań i produktów

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach automatyki;
  • Możliwość zdobycia szerokiej wiedzy i doświadczenia w zakresie urządzeń i aplikacji w automatyce;
  • Szkolenia organizowane przez firmę oraz partnerów handlowych
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Miłą atmosferę pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, elektryka, automatyka, energoelektronika);
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność negocjacji oraz prowadzenia rozmów biznesowych;
  • Dyspozycyjność;
  • Umiejętności komunikacyjne i analityczne;
  • Łatwość uczenia się oraz chęć ciągłego poszerzania wiedzy.

Prezentacja firmy

WRZOSEL jest firmą powstałą i działającą nieprzerwanie od początk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi