Doradca Techniczno – Handlowy

Hays Poland

Rzeszów, podkarpackie

Hays Poland

Rzeszów
Rzeszów
NR REF.: 1161551

Dla naszego Klienta, dystrybutora narzędzi do obróbki skrawaniem, poszukujemy kandydata na stanowisko: Doradca Techniczno – Handlowy.

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych klientów na terenie woj. podkarpackiego i lubelskiego
  • aktywna sprzedaż narzędzi do obróbki skrawaniem
  • utrzymywanie i rozwijanie współpracy z klientami już istniejącymi
  • wybór najlepszych rozwiązań dla klienta na podstawie wiedzy technicznej i asortymentu
  • przeprowadzanie testów narzędzi i pomoc we wdrożeniu nowych narzędzi u klienta
  • przygotowanie ofert handlowych
  • realizowanie planów sprzedażowych

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na obrabiarkach CNC i/lub w sprzedaży narzędzi skrawających
  • wiedza z zakresu obróbki skrawaniem- mile widziane
  • gotowość do pracy w strukturach handlowych
  • bardzo dobra komunikacja i umiejętność współpracy
  • silna motywacja na realizację zadań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność do kilkudniowych wyjazdów krajowych i zagranicznych kilka razy w roku
  • udział w comiesięcznych spotkaniach w siedzibie firmy na Śląsku

Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii od sprzedaży
  • narzędzia do pracy: telefon, tablet, samochód- również do celów prywatnych
  • cykl szkoleń w Polsce i za granicą
  • spotkania i wyjazdy integracyjne
  • pracę w trybie Home Office i w terenie
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę w zgranym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy