HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Posiadasz doświadczenie w budowaniu relacji z klientami i chętnie dzielisz się swoją wiedzą? Szukasz samodzielnego i pełnego wyzwań stanowiska w obszarze sprzedaży technicznej? Aplikuj!

Doradca Techniczno-HandlowyMiejsce pracy: region Polski północno-zachodniej

Zadania:

  • wdrażanie rozwiązań oraz technologii napraw i regeneracji w oparciu o materiały i usługi spawalnicze
  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie sprzedaży w dedykowanych branżach lub na powierzonym terenie
  • zapewnienie doradztwa technicznego klientom
  • realizacja planów sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (spawalnictwo, inżynieria materiałowa, mechanika i budowa maszyn)
  • mile widziane doświadczenie handlowe w branży spawalniczej
  • wiedza ogólnotechniczna w obszarach związanych z kierunkiem studiów
  • znajomość procesów w różnych gałęziach przemysłu
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność do pracy w delegacjach
  • otwartość i komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • stałe wynagrodzenie miesięczne wraz z prowizją od sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracę na arenie międzynarodowej
  • specjalistyczne szkolenia wraz z pozyskaniem uprawnień spawalniczych
  • pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.