Doradca Techniczno-Handlowy

Timac Agro Polska sp.zo.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zależy nam na osobach:

  • Posiadających wyższe wykształcenie rolnicze, bądź doskonale znającą branżę Agro
  • Potrafiących zarządzać relacjami z klientami
  • Z doskonałymi umiejętnościami handlowymi oraz interpersonalnymi
  • Czerpiących satysfakcję ze sprzedaży oraz kontaktów z klientami
  • Potrafiących zarządzać i organizować swój czas pracy
  • Pasjonujących się rolnictwem - dla których praca w terenie, często na polu, jest zaletą
  • Posiadających prawo jazdy kategorii B

Do Twoich zadań będzie należeć

  • Fachowe doradztwo w produkcji roślinnej
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Serwis w gospodarstwach po finalizacji sprzedaży
  • Budowanie bazy klientów i dbanie o relacje biznesowe
  • Reprezentowanie Firmy podczas imprez wystawienniczych
  • Współpraca z innymi działami Firmy

Wymagania

Z naszej strony oferujemy:

Samochód służbowy, komputer, telefon

Wynagrodzenie zasadnicze oraz co miesiąc prowizja od zrealizowanej sprzedaży

Umowę o pracę w stabilnej organizacji o 60-letniej tradycji na rynku globalnym

6-tygodniowy okres wdrożeniowy oraz liczne szkolenia

Bogaty pakiet benefitów

Prezentacja firmy

Timac Agro Polska to firma działająca w branży rolniczej, należąca do fr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting