Doradca Techniczno-Handlowy

TIMAC AGRO POLSKA Sp. z o.o.

opolskie, opolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się na świecie i w Polsce firmą działającą w sektorze rolniczym, należącą do francuskiej Grupy Roullier. Łączymy dobre tradycje z nowoczesnymi technologiami. W swojej ofercie posiadamy unikalną gamę produktów do odżywiania roślin i zwierząt.

Obecnie budując i rozwijając cały czas nasz zespół oferujemy zatrudnienie na nowym stanowisku

Do zadań na oferowanym stanowisku należy:

  • Fachowe doradztwo w produkcji roślinnej
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Serwis w gospodarstwach po finalizacji sprzedaży
  • Budowanie bazy klientów i dbanie o relacje biznesowe
  • Reprezentowanie Firmy podczas imprez wystawienniczych
  • Współpraca z innymi działami Firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego rolniczego bądź doskonałej znajomości branży (warunek niezbędny)
  • Czynnego prawa jazdy kat.B
  • Doskonałych umiejętności handlowych i interpersonalnych
  • Efektywnego organizowania pracy i zarządzania czasem
  • Zaangażowania i motywacji do pracy

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę wspartą pakietem szkoleń przygotowujących do podjęcia pracy oraz szkolenia zapewniające rozwój kompetencji,
  • Umowę o pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym
  • Ambitny poziom wynagradzania
  • Pakiet usług medycznych po okresie próbnym
  • Ścieżkę kariery zapewniającą satysfakcję
  • Niezbędne narzędzia (samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet)

Czekamy na wybitnych handlowców znających branżę rolniczą, dla których dzielenie się własnymi doświadczeniami, a przy tym osiąganie satysfakcji zawodowej i finansowej jest ważne.

Stawiamy na ludzi aktywnych, potrafiących identyfikować potrzeby klientów i budować z nimi trwałe relacje, którzy w handlowaniu znajdują prawdziwą radość i przyjemność.

Zapewniamy zatrudnienie w pobliżu miejsca zamieszkania, gdzie w ścisłej współpracy z lokalnymi dystrybutorami będą Państwo wspierać rolników w zwiększaniu potencjału ich gospodarstw, oferując im innowacyjne i dostosowane do ich potrzeb rozwiązania

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Timac Agro Polska to firma działająca w branży rolniczej, należąca do fr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting