Doradca Techniczno-Handlowy

TOBI

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Do podstawowych obowiązków Doradcy Techniczno-Handlowego należy:

  • Pozyskiwanie nowych klientów, obsługa obecnych klientów firmy,
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Wdrażanie strategii sprzedażowej firmy
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Utrzymywanie ścisłych kontaktów z klientami (maile, telefony, wizyty)
  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru i zastosowania produktów firmy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane kierunki techniczne)
  • minimum roczne doświadczenie sprzedażowe – branża techniczna
  • umiejętności handlowe
  • zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • dobra organizacja pracy, praca zdalna
  • umiejętność pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: pensja podstawowa + prowizja (uzależniona od wyników sprzedaży)
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy – samochód, telefon, laptop
  • Szkolenia produktowe
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Doskonałą, koleżeńską atmosferę

Dokumenty aplikacyjne: CV - proszę przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj"

Prezentacja firmy

Przedmiotem działalności firmy TOBI jest doradztwo i sprzedaż węż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi