DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Eko-Sanit Sp. z o.o. Sp.k.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni pracownika na stanowisko: Doradca techniczno-handlowy.

Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczne przy doborze urządzeń
  • obsługa klientów detalicznych i hurtowych
  • stałe monitorowanie rynku nowych i wtórnych inwestycji w regionie
  • współpraca z działem projektowym, generalnymi wykonawcami, instalatorami i inspektorami nadzoru budowlanego
  • przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania:

  • umiejętność współpracy z klientem zewnętrznym i wewnętrznym,
  • zdolności analityczne oraz handlowe,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i duże zdolności interpersonalne,
  • gotowość do pracy,
  • obsługa MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowych w branży HVACR.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • praca stacjonarna od pon. do pt.
  • przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma Eko-Sanit powstała w 1996r. z zadaniem dostarczania agregatów chło... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta