Doradca techniczno - handlowy

Beetsma Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za obsługę Klientów w zakresie doboru odpowiednich surowców kosmetycznych, analizę potrzeb Klienta oraz sprzedaż asortymentu. W obszarze sprzedaży do zadań zatrudnionej osoby będzie należało pozyskiwanie nowych Klientów oraz rozwijanie i utrzymywanie relacji z dotychczasowymi.

Chętnie podejmiemy rozmowy z osobami, które mają doświadczenie w branży kosmetycznej, chemicznej lub farmaceutycznej i posiadają predyspozycje sprzedażowe. Ze względu na okazjonalne wizyty u Klientów wymagamy posiadania prawa jazdy kat. B. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Nasz Klient zamierza długoterminowo związać się z nowym pracownikiem, dlatego zapraszamy do kontaktu osoby poszukujące stałego i stabilnego zatrudnienia. Ze względu na charakter zadań Doradcy techniczno-handlowego nie obejmują indywidualne targety sprzedażowe, dlatego Klient oferuje satysfakcjonujące, jednoskładnikowe wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi