Doradca Techniczno-Handlowy

iBinder Polska

Kraków, małopolskie

iBinder Polska iBinder Polska

Twoja praca

Jako doradca techniczno-handlowy będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny za kontakty z klientami i użytkownikami systemu iBinder. Nowi klienci muszą wiedzieć jak nasz system może pomóc oszczędzić czas i koszty, zwiększyć bezpieczeństwo i dokładność realizowanych inwestycji. Użytkownicy cenią sobie prostotę systemu iBinder, ale czasem potrzebują wsparcia w jaki sposób wykorzystać go w ich konkretnej sytuacji.

Twoje zadania

  • Aktywne poszukiwanie i nawiązywanie relacji z klientami biznesowymi
  • Wsparcie techniczne dla użytkowników systemu
  • Udział w targach i konferencjach branżowych
  • Stała współpraca z działem IT w Szwecji
  • Praca z bazami danych zewnętrznymi i firmowymi oraz w systemie CRM

Co oferujemy

  • Możliwość dołączenia do nowo powstającej w Polsce firmy, a tym samym w przyszłości, szansa na objęcie jednego z kluczowych stanowisk
  • Skandynawska kultura organizacyjna
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Atrakcyjny system wynagradzania

Czego oczekujemy

  • Zmysł handlowy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Nastawienie na osiąganie rezultatów
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Łatwość w posługiwaniu się narzędziami IT
  • Znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność samodzielnej pracy jak również pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie