Doradca techniczno-handlowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Numer ref. DTH/003/JKA

Zadania:

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie negocjacji oraz przygotowywanie ofert handlowych
  • Doradztwo techniczne, merytoryczne z zakresu serwisu maszyn skrawających

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - zatrudnienie na warunkach słowackich
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o dobrej pozycji rynkowej
  • Niezbędne narzędzia: laptop, telefon, samochód, karta paliwowa

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, wyższe techniczne
  • Doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Komunikatywność oraz chęć rozwoju osobistego, doskonała organizacja pracy własnej
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Gotowość do pracy w terenie na obszarze Polski Południowej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials