Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się innowacyjna firmą z branży spawalniczej, zajmująca się doradztwem technicznym i wdrażaniem technologii spawalniczych w wielu branżach przemysłu. Poszukuje obecnie pracowników na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Miejsce pracy: Górny Śląsk, Dolny Śląsk, Woj. Kujawsko-Pomorskie
Rodzaj pracy: praca stała

Zakres obowiązków:
•wdrażanie rozwiązań oraz technologii napraw i regeneracji w oparciu o materiały i usługi spawalnicze
•pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie sprzedaży w dedykowanych branżach lub powierzonym terenie
•zapewnienie doradztwa technicznego klientom
•realizacja planów sprzedaży

Oferujemy:
•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
•stałe wynagrodzenie miesięczne wraz z prowizją od sprzedaży
•niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
•możliwość rozwoju zawodowego i pracę na arenie międzynarodowej.
•specjalistyczne szkolenia wraz z pozyskaniem uprawnień spawalniczych
•pakiet benefitów (dopłata do karty Multisport, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie pracownicze, bony świąteczne, nauka języków obcych)

Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta.

Wymagania

Wymagania:
•wykształcenie wyższe techniczne (spawalnictwo, metalurgia, inżynieria materiałowa, odlewnictwo, spajanie materiałów)
•mile widziane doświadczenie handlowe w branży spawalniczej
•dobra znajomość języka angielskiego
•umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
•komunikatywność
•prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi