Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/11/2018.

DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY

Gliwice, śląskie

Mecalux Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy:

  • Karierę w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu działania,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + adekwatne do wyników pracy premie,
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • Stały kontakt z najnowocześniejszymi technologiami w obszarze logistyki magazynowej,
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, komputer, telefon
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należeć:

  • Doradztwo techniczne w zakresie rozwiązań magazynowych,
  • Realizacja ustalonego planu sprzedaży,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami,
  • Dokonywanie bieżących analiz, raportowanie i planowanie.

Wymagania

  • Czy masz doświadczenie w sprzedaży?
  • Łatwo nawiązujesz dobre relacje z ludźmi?
  • Lubisz samodzielną, kreatywną pracę?
  • Masz prawo jazdy kategorii B i na prawdę lubisz prowadzić samochód?

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu produkcyjnego z blisko 50 letnią tradycją na... światowym rynku systemów składowania. Nasza gliwicka fabryka jest największym centrum produkcyjnym oraz centrum dystrybucyjnym na Europę Centralną, całej Grupy Mecalux. Produkujemy najnowocześniejsze systemy magazynowe, począwszy od regałów konwencjonalnych po zaawansowane osiągnięcia inżynierii – magazyny automatyczne.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta