Doradca Techniczno - Handlowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • Sprzedaż usług wynajmu sprzętu budowlanego,
  • budowanie kontaktów biznesowych oraz rozszerzanie zakresu współpracy z dotychczasowymi klientami,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • nadzór nad płatnościami,
  • analiza rynku pod kątem działań firm konkurencyjnych,
  • raportowanie do kierownika oddziału.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • doświadczenie w sprzedaży usług w branży budowlanej będzie atutem,
  • doświadczenie w kontaktach z inwestorami i podwykonawcami,
  • umiejętność pracy na targetach sprzedażowych,
  • umiejętność pozyskiwania i obsługi klientów biznesowych,
  • umiejętności komunikacyjne, handlowe i negocjacyjne,
  • samodzielność i zaangażowanie,
  • znajomość programu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie Tytanium Rental,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie uzależnione od wyników,
  • zadaniowy czas pracy,
  • liczne szkolenia sprzedażowe i produktowe,
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki Luxmed,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego PZU,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials