Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: dolnośląskie, lubuskie

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów z grona użytkowników w obsługiwanym regionie,
  • Wsparcie istniejących handlowych firm w lokalnych kanałach dystrybucji poprzez:

- Doradztwo techniczne

- Wspólne wizyty u użytkownika

- Szkolenia dla handlowców

- Prezentacje nowości i promocji

  • Bezpośrednia obsługa wybranych klientów – użytkowników z grona VIP,
  • Zdobywanie informacji o użytkownikach ostatecznych, a także ich potrzebach,
  • Organizowanie testów narzędzi u odbiorców końcowych wg określonych zasad,
  • Realizacja planów sprzedaży obsługiwanego regionu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży narzędziowej ( mile widziane );
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • Samodzielność, zaangażowanie, motywacja;
  • Umiejętność negocjacji i przekonywania;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość aplikacji Office.

Oferujemy:

  • Interesującą praca i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Ambitne, samodzielne stanowisko,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Narzędzia niezbędne do pracy ( telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy).

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów narzędzi mających za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management