Opis stanowiska pracy

RUD systemy przenoszenia POLSKA sp. z o.o. to młoda, stale rozwijająca się spółka córka niemieckiego producenta łańcuchów RUD Ketten. Stąd też nasze stałe zapotrzebowanie na osoby energiczne, zdeterminowane w działaniu i nastawione na osiągnięcie celu.

Ogólny zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie klientów oraz prowadzenie rozmów handlowych,
  • utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy,
  • przyjmowanie i obsługa klientów w siedzibie spółki i w terenie,
  • udzielanie dokładnych i wyczerpujących informacji o produktach, towarach i usługach,
  • podejmowanie działań mających na celu promowanie i reklamę firmy.

Doradca techniczno - handlowy pracuje zarówno stacjonarnie w biurze, jak i w terenie. Praca ta wymaga dużej mobilności i gotowości do wyjazdów. Doradca techniczno - handlowy ma do dyspozycji narzędzia pracy oferowane przez firmę takie jak samochód służbowy, laptop czy telefon komórkowy.

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (techniczne lub handlowe),
  • kilkuletnie doświadczenie sprzedażowe,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
  • znajomość branży mechanicznej oraz rysunku technicznego będą dodatkowym atutem.

Doradca techniczno - handlowy powinien cechować się inicjatywą, efektywnością w działaniu oraz wysoko rozwiniętymi umiejętnościami nawiązywania i podtrzymywania kontaktów. Niezbędna jest również inicjatywa w działaniu oraz zdolność do realizacji planów sprzedażowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę,
  • system wynagradzania uzależniony od osiąganych wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy (służbowy: samochód, telefon komórkowy, laptop itp.),
  • merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy,
  • przyjazną atmosferę oraz ciekawą pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie wymaganych dokumentów, tj. list motywacyjny oraz CV (przynajmniej z aktualnym zdjęciem, potwierdzeniem posiadanego wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego) poprzez przycisk "Aplikuj" z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Prezentacja firmy

RUD systemy przenoszenia POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-B... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting