IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Doradca Techniczno-Handlowy

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami obecnymi oraz pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych
  • Sprzedaż produktów firmy (urządzenia, materiały eksploatacyjne)
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Monitorowanie i zarządzanie sprzedażą oraz raportowanie działań

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Szkolenia produktowe (również w siedzibie dostawców)
  • Możliwość budowania własnej ścieżki kariery
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Wynagrodzenie podstawowe i dodatkowo premia uzależniona od wyników sprzedaży

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Doświadczenie min. 2-letnie w sprzedaży B2B
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych w środowisku technicznym
  • Mile widziane doświadczenie w przemyśle i znajomość rynku technicznego
  • Dobra organizacja własnej pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.