Opis stanowiska pracy

Firma PPUH Greka Sp. z o. o. jest firmą rodzinną, specjalizującą się w produkcji elementów wentylacyjnych, dystrybucji produktów wentylacyjno-klimatyzacyjnych czołowych producentów oraz wykonawstwie licznych inwestycji na terenie Polski i w krajach europejskich. Firma istnieje na rynku od 1993 r. i z każdym rokiem umacnia swoją markę na rynku poprzez inwestycje w rozwój firmy i swoich Pracowników.

W związku z rozwojem poszukujemy doświadczonego pracownika w przygotowywaniu ofert dla instalacji sanitarnych, do którego obowiązków będzie należało:

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie z nimi długotrwałych relacji
• przygotowanie ofert handlowych, prezentacji dla klientów, oraz negocjowanie
warunków
• budowanie wysokiej jakości relacji z klientami
• wysyłanie zapytań ofertowych oraz negocjacje z potencjalnymi podwykonawcami
i dostawcami materiałów
• nadzór nad kompletacją dostaw i rozliczeń z klientami

Oferujemy:

• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
• umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus system prowizyjny
• samodzielną i stabilną pracę przy realizacji ciekawych i nowoczesnych
projektów
• możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywanie dalszego doświadczenia w tej
dziedzinie
• niezbędne narzędzia pracy, komputer, telefon itp
• szkolenia
• pracę w przyjaznej, rodzinnej atmosferze

Wymagania

• mile widziane wykształcenie wyższe techniczne o specjalności instalacje
sanitarne
• doświadczenie w przygotowaniu ofert handlowych, z uwzględnieniem instalacji
wentylacji i klimatyzacji,
• mile widziana znajomość branży instalacji sanitarnych w zakresie dostawców,
producentów oraz podwykonawców
• bardzo dobrej znajomości programu Excell, AutoCad, MS Office,
• umiejętność ekonomicznego gospodarowania czasem pracy - praca pod presją
czasu
• samodzielność w działaniu
• wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
• umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

Prezentacja firmy

Firma GreKa Sp. z o.o. jest producentem elementów wentylacyjnych, dystry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management