Doradca techniczno-handlowy (sprzedaż materiałów budowlanych)

P.H.U. DAX

Orzesze k Mikołów, Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ I WIEDZA DOTYCZĄCA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Zarys zadań dla naszego kandydata:

  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych i podtrzymywanie już istniejących
  • kontakty bezpośrednie (wizyty u klientów) ;
  • aktywne prowadzenie korespondencji z Kontrahentami;
  • przygotowywanie ofert i nadzór nad ich realizacją;
  • prowadzenie negocjacji handlowych; wykonanie indywidualnego plany sprzedaży;
  • realizowanie strategii handlowej i marketingowej działu sprzedaży na powierzonym terenie;
  • raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy;
  • wsparcie sprzedażowe pracowników Działu Sprzedaży;
  • dbanie o bardzo dobry wizerunek firmy;

Wymagania

  • wysoka kultura osobista;
  • wykształcenie techniczne, minimum średnie, związane z branżami: materiały budowlane(wszystkie),stolarka aluminiowa i stolarka pvc,
  • czynne prawo jazdy kat. B (min. 2 lata);
  • doświadczenie w pracy w dziale handlowym lub dziale sporządzania ofert;
  • znajomość profesjonalnego doradztwa dla klienta oraz metodologii sprzedażowej;
  • entuzjazm i sympatia do ludzi;
  • wysoki poziom motywacji wewnętrznej
  • zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina;
  • gotowość do poszerzania dotychczasowej wiedzy i umiejętności;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

UMOWA O PRACĘ STAWKA 2500-6000 MIESIĘCZNIE + MIESIĘCZNA PREMIA

Prezentacja firmy

skład materiałów budowlanych wraz z salonem sprzedazy i studiem k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi