Doradca Techniczno - Handlowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości wyrobów chemii budowlanej i produktów do ochrony i konserwacji budowli, w związku z rozwojem działu handlowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno - HandlowyMiejsce pracy: Katowice

Szukamy osoby samodzielnej z kilkuletnim doświadczeniem na terenie woj. śląskiego w sprzedaży w branży chemii budowlanej na rynku budowlanym (wykonawcy, inwestorzy, biura projektowe, hurtownie specjalistyczne), szukającej nowych wyzwań sprzedażowych nie bojącej się sprzedawać i wykorzystywać w nowej pracy swoich dotychczasowych doświadczeń i zbudowanych relacji z klientami. Zatrudniona osoba raportuje bezpośrednio do Szefa Sprzedaży i przejmując region będzie odpowiadać za obsługę dotychczasowych klientów oraz za pozyskiwanie nowych klientów, aktywną sprzedaż i rozwój sprzedaży oraz za nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami na obsługiwanym terenie.

Nasz Klient specjalizuje się w produktach klasy Premium dedykowanych do budownictwa nowoczesnego oraz tradycyjnego. Doradcy Techniczno-Handlowi współpracują ze zróżnicowaną grupą odbiorców (wykonawcy, inwestorzy, architekci oraz dystrybutorzy mat. budowlanych)

Główne zadania:

  • Sprzedaż wysokiej klasy produktów chemii budowlanej do ochrony i konserwacji budynków i rozwój rynku w kanale profesjonalnym (firmy wykonawcze, inwestorzy, biura projektowe, dystrybutorzy – hurtownie mat. budowlanych) na podległym terenie
  • Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Monitoring konkurencji

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie, na podobnym stanowisku (Przedstawiciel Handlowy, Doradca Techniczno-Handlowy itp.), w kontaktach handlowych i sprzedaży w branży budowlanej, optymalnie chemii budowlanej stosowanej do ochrony budowli i/lub ochrony/konserwacji budowli
  • Znajomość lokalnego rynku (firmy wykonawcze, inwestorzy, hurtownie mat. budowlanych)
  • Dobra znajomość branży chemii budowlanej w szczególności systemów ochrony/konserwacji budowli
  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • Wysoko rozwinięte kompetencje biznesowe i komunikacyjne
  • Zaangażowanie, samodzielność, systematyczność i dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + prowizja)
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Samodzielne stanowisko bez zespołu, praca na zasadzie „home office”
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.