Doradca Techniczno - Handlowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Białystok, podlaskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, dostawcy narzędzi i technologii dedykowanej do obróbki skrawaniem, poszukujemy:

Doradca Techniczno - HandlowyMiejsce pracy: Białystok

Zadania:

  • Realizacja strategii rozwoju i wsparcie techniczno-handlowe dla klientów województwa podlaskiego w branży obróbki skrawaniem (zakłady produkcyjne i usługowe).
  • Współpraca z zespołem specjalistów wsparcia technicznego.
  • Negocjowanie umów w zakresie warunków handlowych, szczegółów dotyczących realizacji projektów, dostaw, montażu, serwisu itp.
  • Monitoring rynku.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży lub doradztwie technicznym w branży obróbki skrawaniem.
  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem.
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe - Mechanika i Budowa Maszyn (lub pokrewne).
  • Umiejętność utrzymywania długofalowych relacji biznesowych z klientami.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku dostarczająca różnorodne i konkurencyjne jakościowo produkty.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Wsparcie firmy w codziennej pracy.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód - z możliwością wykorzystywania do celów prywatnych, laptop, telefon).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.